İLETİŞİM SİSTEMLERİ

Icon

Tümleşik İletişim

Günümüzün karmaşık iletişim ihtiyaçlarının etkin yönetimi, hızlı, yüksek kaliteli, kesintisiz ve entegre bir iletişim altyapısı ile sağlanabilir. Tümleşik iletişim çözümlerimiz ile ekiplerinize benzersiz bir iletişim deneyimi sunabilirsiniz.
Icon

Telefon Santralları

Telefon Santralları firmalar tarafından şirket içi iletişimi gerçekleştirmek kullanılıyor. Telefonlardan abone numaralarını tuşlayarak birbirleriyle ücretsiz konuşurken dış hatlarlada tarifeleri ile konuşabiliyor.
Icon

IP Telefon Santralları

IP Santral çözümleriyle klasik telefon sistemlerinin kolaylığını yaşarken, aynı zamanda teknolojisinin sağladığı yeni uygulama ve servislere de sahip oluyorsunuz. Kendi müşterilerinize daha iyi servis sunabilmenize de imkan sağlıyor.
Icon

Call Center

Çağrı merkezleri Sipariş Yönetimi, Satış, Pazarlama, Müşteri Destek Hizmetleri, Şikayet Yönetimi, Tele Satış Hizmetleri gibi birçok amaçla kurulurlar. inbound veya outbound çağrıları yönetmek için gereken verimliliği sağlayacak birçok özellik sunar.
Icon

Video Konferans

Daha iyi iletişim kurmak için yüz yüze toplantılar vazgeçilmezdir. Yüz yüze iletişimin teknolojik alternatifi olan video konferans çözümlerimiz, yüksek görüntü ve ses kalitesi ile önemli fırsatlar sağlıyor.
Icon

Telefon Ses Kayıt

Her marka santrallarla uyumludur, telefon hatlarındaki görüşmeleri kayıt yapar, izlemek ve saklamak amacıyla geliştirilmiştir. Sesin yanısıra arayan ve aranan numara, tarih, saat gibi bilgiler de kayıtlara geçer. Böylelikle söz uçar yazıkalır.

CPanel Login